PRASA O NAS

NOWA MOTYWACJA!

Roboclean Poland odpala petardę

14 maja Roboclean Poland zainicjował nowy program marketingowy dla swoich przedstawicieli. Najlepsi sprzedawcy będą mogli zakosztować egzotyki z prawdziwego zdarzenia na dwutygodniowej wycieczce, spędzić super-weekend w SPA z osobą towarzyszącą, wygrać cenną nagrodę rzeczową, a nawet  - niczym bohaterowie filmu „Szybcy i wściekli” – spróbować swoich sił w prowadzeniu sportowego auta. Redakcja „Alterbusiness.info” odwiedziła firmę Jaar z Gdańska, która działa jako jedno z najlepszych biur dystrybucyjnych organizacji Roboclean Poland. To tam dowiedzieliśmy się o organizowanych przez firmę konkursach. Przyjrzeliśmy się z bliska wielofunkcyjnym urządzeniom czyszczącym Roboclean, wywołującym ostatnio niemały szum medialny*.

Zobacz artykuł:Pobierz PDF >

ZWYKŁE ODKURZACZE

Roboclean SPLUS a zwykły odkurzacz 

UE zakazuje odkurzaczy powyżej 900W od 2017 r.

Włączenie tradycyjnego odkurzacza sprawia, że wydostaje się z niego bardzo nieprzyjemna woń. Przyczyną tego są odchody milionów roztoczy oraz toksyny bakterii składające się na kurzu domowy, których zwykły odkurzacz nie jest w stanie przefiltrować. Jego sprawność oczyszczania powietrza zasysanego podczas sprzątania wynosi tylko kilka do kilkunastu procent. Worek papierowy ma otwory, inaczej nie przepływałoby przez niego powietrze. Ból głowy, zapalenie gardła, astma, alergia to niektóre tego skutki. Jak ich uniknąć? Rozwiązaniem jest używanie urządzenia wielofunkcyjnego Roboclean, którego skuteczność oczyszczania powietrza wynosi aż 99,993% według badań renomowanej instytucji certyfikującej TÜV.

więcej na http://www.swiatnauki.pl/8,1519.html

 

Zobacz artykuł:Pobierz PDF >

ZARABIAM W ROBOCLEAN

„Zarabiam z Roboclean w tydzień tyle...”

Dużą satysfakcję sprawia mi, gdy klienci mówią, że ich dziecko lub matka już nie dusi się w nocy, że wydają teraz kilkakrotnie mniej na leki – mówi Łukasz, współpracownik firmy Roboclean Poland. Firma zajmuje się dystrybucją w Polsce urządzeń wielofunkcyjnych Roboclean. Na całym świecie oferuje je 25.000 przedstawicieli w 50 krajach. Sprzęt ten posiada certyfikaty poświadczające m.in. o jego wysokiej jakości, 99,993% skuteczności filtrowania powietrza, spełnianiu wymagań medycyny zapobiegawczej.

Zobacz artykuł:Pobierz PDF >

ALERGIA a ROBOCLEAN

Trochę historii

Pierwsze doniesienia na temat chorób alergicznych datowane są na okres 3 tysięcy lat przed naszą erą. Starożytne Egipskie malunki ukazują scenę wstrząsu anafilaktycznego faraona po ukąszeniu przez osę. Następnie we wczesnym średniowieczu arabski lekarz El-Razi przedstawił chorobę, którą dziś znamy jako katar alergiczny, wtedy zwaną różaną gorączką. Nazwa powstała z powodu cierpienia ludzi na katar w czasie kwitnienia róż.

Więcej na:  http://alergia praca opinie forum roboclean

Zobacz artykuł:Pobierz PDF >

KURZ DOMOWY jako główna przyczyna groźnych ALERGII

ALERGIA to obok nowotworów, cukrzycy, czy chorób układu krążenia, jedna z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych.

ALERGIA jest uciążliwa szczególnie dla dzieci, u których może prowadzić do ASTMY czy też wywołać AZS (atopowe zapalenie skóry). Oczywiście dotyczy to również osób dorosłych, bo ALERGIA to choroba, która może dotknąć każdego w każdym momencie życia.

Jednymi z najgroźniejszych urządzeń, powodujących alergię są odkurzacze workowe i inne działające na podobnej zasadzie, posiadające filtry urządzenia. Każdy rodzaj worka w odkurzaczu, czy to papierowy, czy materiałowy, czy jakikolwiek inny rodzaj filtra, posiada otwory, przez które rozdmuchiwany jest z olbrzymią mocą najgroźniejszy, najdrobniejszy kurz. Gdyby odkurzacze miały worki z folii, to by nie wciągały brudu, ale także by go nie rozdmuchiwały.

Bezwzględna większość odkurzaczy powoduje zatem w naszych domach emisję alergenów poprzez produkcję i rozdmuchiwanie kurzu domowego. Rozpylany przez nie kurz domowy to przede wszystkim toksyczny efekt przemiany materii roztoczy i bakterii, które całymi tygodniami żerują w workach odkurzaczy. Tam mają ciepło, ciemno i masę pożywienia. Każde włączenie odkurzacza to miliardy odchodów roztoczy i toksyn bakterii, wyrzuconych w powietrze w pomieszczeniach, w których przebywamy. Woń, która roznosi się po pomieszczeniu, w którym włączono odkurzacz, jest wyczuwalna natychmiast i dla każdego. Nawet u osób nieuczulonych wywołuje nieprzyjemne swędzenie w nosie i gardle.

Dla ALERGIKÓW polecane są jedynie odkurzacze z separatorem. ROBOCLEAN jest wśród nich absolutnym liderem, filtrując powietrze z dokładnością do 99,9930%.

Zobacz artykuł:Pobierz PDF >

Rzeczpospolita

Zobacz artykuł:Pobierz PDF >